Sohbetli Radyo

Sohbetli Radyo

Sohbetli Radyo Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce kullanıcı Sohbet Chat yaparak Canlı Söyle Fm keyfini çıkarıyor. Üstelik Sohbetli Radyo Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar odalar içerisinde armağan ve istek parçalar dileyerek Sohbet Chat yapabiliyorlar.

Sohbetli Radyo Odaları 1999 yılında büyük firma, şirketler bünyesinde kurularak kullanıcılarına Sohbet Chat yaparken Canlı Radyo dinlemelerini sağlamıştır. Aynı zamanda Sohbet Odaları görevi gören kullanıcılarına istedikleri illerden, istedikleri yaşlarda bay ve bayan arkadaşlar edinmelerini de sağlıyor. Sohbetli Radyo Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve ücretsiz Sohbetli Radyo imkanı sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bedava olarak kullanıcılarına yıllardır Sohbet Chat adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır.

Sohbetli Radyo

Sohbetli Radyo

Sohbetli Radyo İçerisinde Dj Nasıl Olunur?

Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılarına Sohbet ederken arkadaşlar edinmesini sağlayan sitemiz içerisinde bulunan Söyle Fm radyo odamız da nasıl Dj olunur bakalım.

Sohbetli Radyo Odalarımız da Dj olmanız için herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. Söyle Fm Canlı Radyo Odalarımız içerisinde bulunan Profesyonel Dj ekibimiz tarafından deneme yayınlarında eğitilerek tam anlamıyla Dj olduğunuz da Söyle Fm içerisinde yayın almaya başlıyorsunuz. Eğitim sürecince ve eğitildikten sonra sizlerden hiç bir türlü ücret, para talep edilmemektedir. Sohbetli Radyo Odaları içerisinde siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz, sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Bilmenizi isteriz ki Sohbetli Radyo Odaları içerisinde hiç bir türlü ücret, para geçmemektedir.

Sizlerden görevli, yetkili olduğunu söyleyerek ücret, para talep eden kişilere inanmayın ve Operhelp odasına girerek odamız içerisinde halfop (%) aop (@) sop (&) lara bildiriniz. Söyle Fm Canlı olarak Dj görevlilerimizin sizlere canlı olarak kendi sesleriyle şarkılar, şiirler söylemelerinden ibarettir. Siz değerli kullanıcılarımızı da Söyle Fm içerisinde Dj yapıyoruz sizlerde kullanıcılara canlı olarak şarkılar söyliyebilirsiniz.

Sohbet Odaları içerisinde binlerce kullanıcılar olduğu gibi onlarca da odalar var. Söyle Fm Sohbetli Radyo Odaları içerisinde radyo dinlerken aynı zamanda kendinize müzik eşliğinde arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sohbetli Radyo

Sohbetli Radyo

Yasal Uyarı : Sohbetli Radyo Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılarımız olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

admin 75

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *