Sohbet Girişi
kullanıcı adı
varsa şifreniz
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Farklı Sürüm Girişi

Hakkımızda

SöyleFm Radyolu Sohbet Odaları

SöyleFm Radyolu Sohbet Sunucusu olan Ortam.ORG bünyesinde binlerce kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Radyolu Sohbet imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılarına Ücretsiz Bedava Radyolu Sohbet adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlayan, kullanıcılarına CanlıFm olarak radyo hizmeti vermektedir. SöyleFm içerisinde bulunan Bay ve Bayan Dj kullanıcılarımız sizlere Canlı anonslu olarak şarkılar Söylüyor. SöyleFm adını tam olarak da bundan sebep alıyor, Dj kullanıcılarına Canlı Canlı şarkılar, şiirler Söyletiyor.

Türkiye’nin 81 iline Sohbetli Radyo sağlayan SöyleFm sadece ülkemize değil. Özellikle yurt dışında yaşayan gurbetçi Türklerin vatan hasretlerini bir nebze de olsa dindirmek amacıyla herkezi bir araya topluyor. Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Avusturya, Azerbaycan başta olmak üzere pek çok ülkede yaşayan Türk vatandaşlarının her zaman ilk tercih olarak seçtiği SöyleFm içerisinde doyumsuz bir Radyolu Sohbet sizleri beklemektedir. Üstelik tüm bu hizmetleri tamamen ücretsiz bedava olarak sağlamaktayız.

SöyleFm Bay ve Bayan Dj kullanıcılarına Canlı Canlı şarkılar söyletirken sizler ise istek ve armağan parçalar dileyebilirsiniz. Kullanıcılarını daima dinç ve canlı tutan her zaman hareketli Sohbeti eksik olmayan kullanıcılarına Sohbet ederken istedikleri parçaları dinleten SoyleFm.Com slow saatinde bile canlılığı bitirmiyor. Üstelik SöyleFm ‘de Dj olmak isteyen kullanıcılarına daima Dj’lik yapma fırsatı sunuyor. Bilmiyorum veya acemiyim demeyin SöyleFm içerisinde Uzman Dj ekibimiz tarafından eğitilerek Profesyonel Dj olarak bizlerle yayın almaya devam ediyorsunuz.

SöyleFm Mobil Radyo

SöyleFm kullanıcılarına sadece web üzerinden değil. Mobil olarak da Sohbetli Radyo imkanı sağlıyor. Web sitemiz üzerinden sunduğumuz CanlıFm radyomuz ile Sohbet’e bağlanmadan djlerimizi dinleyebilir, istek ve armağan parçalar dileyebilirsiniz. Mobil olarak SoyleFm.Com web sitemize girdiğiniz de otomatik olarak mobil uyuma çevrileceksiniz. Üstelik web sitemizin mobil uyumundan memnun kalmayan kullanıcılarımız için Playstore’den indirebileceğiniz Mobil uygulamalar da ürettik.

Siz değerli kullanıcılarımızın rahat rahat keyif ile Canlı Söylenen radyomuzu dinlemesi için ürettiğimiz mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. SöyleFm dünya çapında Radyolu Sohbet ve Sohbetli Radyo olarak duyulmuş ve kullanıcılarına ismini tescillemiştir. Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği Radyolu Sohbet Sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor.